Тепловентилятор BGP1606-03 створює стрімкий направлений потік теплого повітря на велику відстань, завдяки циліндричному корпусу.
Особливістю даного тепловентилятора з РТС- нагрівальним елементом є наявність ефекту саморегуляції – при підвищенні температури в приміщенні потужність тепловентилятора зменшується,що дозволяє виключити надмірне споживання електроенергії.
Призначений для обігріву та вентиляції побутових, службових, офісних та інших приміщень.
Орієнтовна площа обігріву 30 кв.м.

Вага в упаковці |
2,7 кг |
|---|---|
Вага (без упаковки) |
2,4 кг |
Розмір в упаковці (ШхВхГ) |
230х210х290 мм |
Розмір без упаковки (ШхВхГ) |
200х220х280 мм |
Потужність |
3 кВт |
Нагрівальний елемент |
РТС |
Продуктивність по повітрю |
200 м3/год |
Підключення |
Мережевий шнур з вилкою |
Напруга живлення |
230 В |
Кількість ступенів нагріву |
2 |
Ступінь захисту оболонки |
IP20 |
Клас захисту від ураження ел. струмом |
1 клас |
Гарантія |
12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴



