Керамогранитный дизайн-обігрівач UDEN-S - це енергозберігаюча опалювальна панель і справжня знахідка для любителів нестандартних дизайнерських рішень. Оригінальні форми і незвичайні конструкторські ідеї додадуть вашому приміщенню неповторності і особливого стилю.
Призначений для основного і додаткового опалення різних приміщень.
Комплектація
- Обігрівач зі шнуром (2 м) і виделкою
- Настінні кріплення
- Технічний паспорт
Переваги керамогранітних обігрівачів
- Маленькое потребление электроэнергии. Расчетная мощность в 1,5-2 раза меньше, чем конвекторов, масляных радиаторов или электрокотлов, соответственно, и расход электроэнергии снижается на 35-40%.
- Отличные теплоаккумулирующие свойства. Обогреватели начинают излучать тепло спустя 20 минут после включения, через 1 час выходят на свою рабочую температуру, активно накапливая тепло, а остывают до комнатной температуры в течение 2-4 часов! На протяжении этого времени керамогранитные обогреватели продолжают отапливать помещение с нулевым расходом электроэнергии!
- Обігрівачі пожежобезпечні, екологічні (у виробництві використовуються тільки природні матеріали, які при нагріванні не виділяє ніяких шкідливих речовин), надійні (5 років гарантії).
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | UDEN-S |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габарити (ВхШхГ) | 970/460/30 (±5 мм) |
| Матеріал корпусу | Керамограніт |
| Монтаж | Підлоговий/Настінний |
| Споживана потужність | 495-577 Вт |
| Робоча температура поверхні | 80 ±5 °С |
| Управління | Механічне |
| Колір | Опал |
| Додаткові характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | KEN-600 |
| Відтінки | Коричневі відтінки |
| Рекомендована площа приміщення (кв. м), H=2,50 | до 12 м² |
| Ступінь захисту, IP | 54 |
| Текстура | Філігрі |
| Шнур живлення | 2 м |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 46 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Основні | |
| Виробник | UDEN-S |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 189 ₴

