
Настінний тепловентилятор Maestro
Два режима нагрева: 1000 / 2000 Вт
Площа обслуговування, кв. м: 20
LED дисплей
Дистанційне керування
Регульований термостат
Керамічний нагрівальний елемент
Функції захисту: Захист від перегрівання
Автоматичні жалюзі
Підтримка заданого режиму
Таймер на 8 годин

Габарити нагрівача:
Ширина - 57 см,
Висота - 23 см,
Глибина — 12 см.
Виробник: Maestro
Комплектація Термовентилятор, заводське паковання, інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Виробник | Maestro |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Індикатор температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴



