
Забудьте про громіздких та енергомістких нагрівачів — замовте Handy Heater на 400 Вт! Це ефективний прилад у компактному корпусі, який допоможе зігріти Вас і Вашу сім'ю. Під'єднайте його до будь-якої розетки та натисніть на кнопку. І відразу почнеться обігрівання.
Нагрівач Хенді Хітер під'єднується безпосередньо до розетки. За допомогою панелі керування Ви зможете встановлювати комфортну температуру (від 15 до 32 °C) и таймер бажаного часу обігрівання (до 12 годин). Нагрівач Хенді Хітер такий компактний, що Ви зможете навіть брати його із собою в поїздки.
Handy Heater працює без дротів і не займає місця на підлозі. Під'єднайте його до будь-якої розетки та натисніть кнопку. І відразу почнеться обігрівання. Регулятор термостата дає Вам точний контроль температури, а 2-швидкісний вентилятор відповідає за циркуляцію повітря, щоб Ваша кімната залишалася теплою та затишною.

Переваги Handy Heater:
– Під'єднується безпосередньо до розетки — жодних дротів;
– Можна встановлювати комфортну температуру (15-32 °C);
– Програмовний таймер (12 годин);
— Цифровий світлодіодний дисплей. 2 швидкості роботи вентилятора;
– Можна брати із собою в поїздки;
– Портативний, економить місце;
— Економний. Споживає мінімум електроенергії за щоденного використання.
– Термостат: є;
– Таймер: є;
– Дисплей: є;
— Захист від перегрівання: є;
— Захист від перекидання: ні.

Технічні характеристики моделі:
– Матеріал корпусу: пластик термостійкий
– Тип: термовентилятор
— Керамічний нагрівальний елемент
– Потужність: 400 Вт
— Захист від перегрівання
– Напруга: 220-240 В
— Розміри: 8.5см х 16см х 10см
Комплектація
— Нагрівач Handy Heater
– Інструкція
– Пульт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Виробник | Handy Heater |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потужність обігріву | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Регулювання швидкості | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція повороту | Так |
- Ціна: 650 ₴






