
Тепловентилятор 2000 Вт Bobbytec дуйка обігрівач з термостатом + вентилятор з холодним повітрям
940 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PFH-104
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Тепловентилятор високої потужності Bobbytec призначений як для індивідуального обігріву, так і для обігріву приміщення.
Двохрівневий механічний терморегулятор потужності 1000 Вт / 2000 Вт призначений для максимальної гнучкості і комфорту.
Переваги тепловентилятора:
- Площа обігріву: до 24 м2.
- Механічне управління термостатом.
- Можливість літом використовувати, як вентилятор холодного повітря.
- 4 положення тумблера: вимкнення / вентилятор / холодне повітря / гаряче повітря.
- Ручка для легкого транспортування.
- Миттєво обігріє всю кімнату.
- Захист від перегріву.
- Жаростійкий пластиковий корпус.
- Напруження / частота: 220 - 240В ~ 50/60Гц.
- Потужність: 2000 Вт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BobbyTec |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 24 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴






