
Інфрачервоний обігрівач ViLgrand 1200 Вт VQ4812R ік електрообігрівач
1 400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VQ4812R
Обігрівач інфрачервоний ViLgrand VQ4812R — безпечний пристрій з потужністю 1200 Вт і кварцевим нагрівальним елементом. Призначений для обігріву невеликих приміщень, площею выд 12 до 24 квадратних метрів.
Завдяки гарному дизайну, компактному розміру можна встановити обігрівувач у будь - якому зручному місці без порушення стилістики інтер’єру кімнат.
Працює в 3-х робочих режимах з вибором потужності:
- 400 Вт
- 800 Вт
- 1200 Вт
Не сушить повітря і не спалює кисень.
Має зручну ручку для перенесення і захисну решітку.
Інфрачервоний обігрівач ViLgrand можна використовувати в квартирі, в будинку, на даче, в невеликому магазині, офісі і на відкритому майданчику. Прибір безпечний в експлуатації, оскільки має захист від перегріву і вимикається під час падіння. Обігрівник працює безшумно, обігріваючи приміщення і забезпечуючи комфортні умови.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 400 ₴





