
Конвекторний обігрівач Hausberg 2000 Вт HB-8191 електроконвектор з термостатом
3 700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-8191
Конвектор Hausberg передбачено для обігріву приміщення загальною площею до 20 квадратних метрів. Ви можете керувати всіма режимами, передбаченими у цій моделі, оскільки керування механічне. Потужність конвектора може досягати 2000 Вт.

Характерстики:
- Підходить для обігріву будинків, дач, гаражів, складів;
- Площа обігріву 20 м2;
- Миттєве нагрівання;
- Вбудовані ручки для зручного пересування;
- Регульований термостат;
- 3 рівні потужності: 750 / 1250 / 2000 Вт;
- Безшумна робота.
- Автоматичний контроль температури;
- Захист від перегріву;
- Можливий натальний монтаж (у комплект входить необхідні фіксатори);
- Напруження живлення: 220-240 В, 50 Гц;
- Максимальна потужність: 2000 Вт;
- Розмір: 67*44*11 cм.
Внутрішня система приладу захищена від можливого перегріву або навпаки — замерзання. Існує три допустимі температурні режими. При цьому, якщо ви визначите найбільш оптимальний для вас рівень, пристрій зможе автоматично підтримувати цю температуру в приміщенні.
Корпус конвектора зроблено в білому кольорі, абсолютно універсальним для будь-якого інтер'єру. Достатньо класичний і в той же час сучасний. Він не займе багато місця, але при цьому допоможе створити оптимальну температуру для знаходження в кімнаті. Для додаткової стійкості комплектується двома ніжками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hausberg |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
- Ціна: 3 700 ₴


