
Конвекторний обігрівач Zilan 2000 Вт електроконвектор чорний (Туреччина)
3 400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ZLN6258
Конвектор ZLN6258 фірми Zilan, потужністю 2000 Вт. Це дуже гарне рішення для нагрівання приміщення площею до 20 м².

У нього нульові втрати енергії, оскільки майже весь споживаний струм перетворюється на тепло. Це призводить до меншого споживання й більшої ефективності, порівнюючи з іншими нагрівальними пристроями.
Нагрівання швидко поширюється в просторі завдяки тепловому випромінюванню та руху повітря, завдяки чому не підіймається пил і не спалюється кисень у приміщенні. Це робить його придатним для людей із респіраторними захворюваннями або алергіків. Також вважається ідеальним вибором для дитячої кімнати завдяки тому, що він не сушить повітря.
Його робота абсолютно безшумна, оскільки в ньому немає вентилятора. Конвектор Zilan ZLN6258 має чудову стійкість завдяки зручним ніжкам, а його встановлення дуже просте завдяки прямому під'єднанню до розетки.
Для найефективнішої роботи його рекомендується розміщувати поблизу місць із найбільшими втратами тепла, наприклад, поруч із вікнами або балконними дверима.
Характеристики:
- Максимальна потужність 2000 Вт
- Рекомендована площа приміщення: 20 м2
- Тип керування: механічне
- Автоматичний захист від перегрівання
- Індикатор режиму роботи
- Можливість настінного монтажу
- Габарити: висота 57 см * ширина 79 см * товщина 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zilan |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Так |
- Ціна: 3 400 ₴





