Термочайник LaPLAYA LP Tea Time, 1,2 л, фіолетовий
Бренд: LaPLAYA (Німеччина)
Тип: термочайник
Застосування: універсальний
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Трив. збер. холоду: 24 год
Трив. збер. тепла: 8 год
Колір: фіолетовий
Кількість кухлів: немає кухлів
Гарантія: 5 років
Об'єм: 1.2 л
Висота, см: 26
Глибина (см): 19
Діаметр (см): 10.5
Діаметр горловини (см): 7.9
Вага (кг): 0.65
Упаковка: п/е пакет
Подвійні стінки.
Оснащений заварником, який розташовується усередині термочайника, на кришці, прикручуючись до пробки.
Пробка – викручується, укомплектована важелем для блокування/розблокування наливання напою - герметична.
Для додаткової зручності термочайник оснащений спеціальним носиком, що дозволяє легко й акуратно наливати вміст, не викручуючи кришку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LaPLAYA |
| Країна виробник | США |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Є |
| Тип термоса | Питний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 190 |
| Діаметр горловини | 79 мм |
| Діаметр підстави | 105 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Обсяг | 1.2 |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Особливості | подвійні стінки, ударостійкий корпус, Оснащений заварником althaus, який розташовується усередині термочайника, на кришці,привинчиваясь до пробці, Пробка – выкручивающегося типу, укомплектована важелем для блокування/розблокування наливання напою, Герметичний, термочайник оснащений спеціальним носиком, що дозволяє легко й акуратно наливати вміст, не вигвинчуючи кришку. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


