
Конвекторний обігрівач Dario 2000 Вт електроконвектор із термостатом
2 680 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DCH7120
Конвектор Dario передбачений для нагрівання приміщення загальною площею до 20 квадратних метрів. Ви самостійно зможете регулювати усіма режимами роботи, оскільки керування — механічне. Потужність конвектора може досягати 2000 Вт.

Характеристики:
- Підходить для обігріву будинку, дачі, гаражів, складів;
- Площа обігріву 20 м2;
- Миттєве нагрівання;
- Вбудовані ручки для зручного переміщення;
- Регульований термостат;
- 3 рівні регулювання потужності: 750 / 1250 / 2000 Вт;
- Безшумна робота;
- Автоматичне підтримання температури;
- Захист від перегрівання;
- Напруга живлення: 220-240 В, 50 Гц;
- Максимальна потужність: 2000 Вт;
- Розмір: 53*32,5*17 см;
- Вага: 1,8 кг.
Внутрішня система пристрою максимально захищена від можливого перегрівання або навпаки — замерзання. Передбачено три допустимі температурні режими. Водночас, якщо ви визначитеся з оптимальним для вас рівнем, пристрій зможе автоматично підтримувати цю температуру в приміщенні.
Завдяки природній конвекції повітря обігрівач Dario швидко прогріває приміщення, навіть якщо в будинку або квартирі високі стелі. Ручка регулювання температури розміщена на бічній панелі та дуже проста в керуванні. Нагрівальний елемент не дає поверхні конвектора сильно нагріватися й усуває загрозу опіків. При цьому максимально прогріває саме повітря у приміщенні.
Обігрівач має сучасний дизайн, він не займе багато місця, але водночас допоможе створити оптимальну температуру для перебування в кімнаті. Для додаткової стійкості передбачені дві ніжки.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологий корпус | Ні |
- Ціна: 2 680 ₴





