Особливості обігрівача Asel:
- Має чотири кварцові нагрівальні елементи
- Вбудований зволожувач повітря
- Індикатор рівня води
- Вбудований вентилятор для прискорення прогрівання приміщення
- Запобіжна система відключення під час падіння
- Рукоятка забезпечує легкість перенесення
- 24 години безперервної роботи
- Не викликає головного болю
- Кварцові трубки не тріскаються навіть при попаданні на них води
- Економічний
- Мала вага
- Не спалює кисень і не утворює вуглекислого газу
- Забезпечує сприятливий вплив на організм при ревматизмі та болях у спині
Характеристики:
- 2 режими потужності: 900 вт та 1800 вт
- Розміри ШхВхГ: 47х40х18 см
- Каркас: металевий
- Максимальна площа обігріву: до 30 м2
- 4 режими роботи:
- 900 вт (2 трубки)
- 900 вт + конвектор + зволожувач
- 1800 вт (4 трубки)
- 1800 вт + конвектор + зволожувач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Кварцовий |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Функція зволоження |
| Безпека | Відключення при падінні |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал покритий порошковою фарбою |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴






