Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: підставка
- Колір: темно-зелений
- Форма: кругла
- Матеріал підставки: бетон; метал; пластик
- Розміри основи: Ø45*7 см
- Вага: 15 кг
- Пластиковий адаптер: 41*37*33 мм
- Можна використовувати без адаптерів, для цього є в наявності вбудований затискний фіксатор для парасольки.
- Металева труба: зовнішній діаметр: 48 мм внутрішній діаметр: 46 мм
- Упаковка: картонна коробка
- Розмір упаковки: 57,5*52*10 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Дизайн | Годинник |
| Тип товару | Підставки для парасольок |
| Розміри упаковки | 57,5*52*10 см |
| Зонт садовий | Бетон |
| Вага підставок | 15 кг. |
| Вага підставки | 15 |
| Пластиковий адаптер | 41 мм, 37 мм, 33 мм |
| Розміри основи | Ø45*7 см |
| Розміри металевої труби | зовнішній діаметр 48 мм, висота 28 см, внутрішній діаметр 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴



