Автохолодильник Ezetil E21S 12/230V, 21 л
Опис автохолодильника 21 л, Ezetil E21S
У нашому інтернет магазині ви зможете купити автохолодильник 21 л, Ezetil E21S за доступною ціною. Ця модель є однокамерної, поєднує в собі компактні розміри і значний об'єм – 19,6 літрів. Придбання такого холодильника стане вигідним рішенням абсолютно для всіх любителів туризму. Адже портативний холодильник – незамінний атрибут подорожей.
Розглянута модель найкращим чином підходить для вертикально розташованих пляшок об'ємом до 1,5 л. Подача живлення здійснюється через прикурювач автомобіля.
Миттєвий і безперебійний охолоджуючий ефект забезпечується вбудованим вентилятором. Продуктивно працює система охолодження не потребує додаткового догляду або обслуговуванні, але при цьому гарантує охолодження до 16 градусів нижче, ніж температура навколишнього середовища. У кришці знаходиться спеціальний відсік, який призначений для штепсельної вилки і зберігання кабелю.
Основні переваги 21 л, Ezetil E21S
До сильних сторін портативного автомобільного холодильника можна віднести наступні важливі моменти:
Ретельно продумана конструкція агрегату дозволяє розміщувати всередині 1,5 літрові пляшки у вертикальному положенні.
Елементи внутрішньої камери виготовляються з екологічно чистого пластику, який не становить загрози здоров'ю людини.
«А» енергоефективності означає, раціональне використання енергетичних ресурсів.
Інтелектуальна система управління живленням автоматично підбере оптимальний режим охолодження.
Наш інтернет магазин встановлює доступні ціни на автохолодильники в Україні. Щоб замовити дану модель, додайте товар в корзину або зателефонуйте за контактним номером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Розмір пляшок для вертикального зберігання | 1.5 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 г |
| Місткість | 1.5 л. пляшки 6 шт., 0.33 л. банки 30 шт. |
| Внутрішні розміри | 28,4*21,3*33,5 см |
| Дельта температури | -18 С |
| Напруга струму | 12/220V |
| Об'єм, л | 21-30 л |
| Режим роботи | Охолодження |
| Сила струму | 4А |
| Тип автохолодильники | Термоелектричні |
| Тип автохолодильників | Термоелектричний |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
| переваги автохолодильники | відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки вмонтований в кришку, внутрішній вентилятор забезпечує швидкий і постійний ефект охолодження, ефективна система охолодження не вимагає обслуговування, гарантує оптимальний режим охолодження, спеціальне гумове ущільнення кришки покращує термоізоляційні властивості, Пінополіуретанова ізоляція зберігає продукти і напої холодними протягом довгого часу навіть при відключенні електроживлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴







