Завантажити інструкцію до туалетній кабінці Toypek
Бренд: Toypek
Розмір: 100х100х225 см
Колір: зелений
Комплектація:
накопичувальний бак,
пластиковий піддон,
замикаючий пристрій з індикацією ""Вільно-Зайнято",
антивандальне кріплення дверей,
вентиляційна труба,
універсальні вушка для навісного замку,
тримач для туалетного паперу,
гачок для одягу.
Матеріал: HDPE
Об'єм бака: 250 л
Кількість відвідувань: 500
Рукомийник і пісуар: дод. опція
Вага: 73 кг
Розмір упаковки: 210х72х32 см
Туалетна кабіна Toypek повністю, включаючи піддон-підставку, виготовлена з високоякісного поліетилену високої щільності з додаванням термостабілізаторів. Тому кабіна Toypek володіє високою механічною міцністю і стійка до перепадів температури. Двері надійно кріпляться до дверного отвору по повній стороні. Тому на ній можна навіть висіти! Кабіна оснащена запірним механізмом з системою індикації "Вільно-Зайнято", пружина прихована всередині дверей. Отвір і стульчик збільшеного розміру. Завдяки спеціальним пазам на піддоні і малій вазі (всього 67 кг) кабіну Toypek легко і швидко вантажити. Плоскі поверхні бічних панелей і двері ідеально підходять для розміщення на них реклами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2250 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Гачок для одягу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивандальне кріплення дверей | Так |
| Вентиляційна труба | Так |
| Вага | 73 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Тримач для туалетного паперу | Так |
| Замикаючий пристрій з індикацією ""Вільно-Зайнято"" | Так |
| Кількість відвідувань | 500 |
| Матеріал | HDPE |
| Накопичувальний бак | Так |
| Обсяг бака (л) | 250 |
| Об'єм нижнього бака туалету | 250 л |
| Пластиковий піддон | Так |
| Розмір упаковки | 210х72х32 см |
| Рукомийник і пісуар | дод. опція |
| Тип туалету | Рідинний |
| Туалетне отвір | За столом на підвищенні |
| Універсальні вушка для навісного замку | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 147 ₴










