Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Форма: круглий
- Портативний: так
- Додаткова полиця: є
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: чорний
- Розмір у складеному вигляді (Д*Ш*В): 58*61*90 см.
- Діаметр робочої поверхні: 56 см.
- Товщина металу: 1 мм.
- Вага: 6,3 кг.
- Покриття: чаша — чорне жаростійке покриття; ніжки — хромовані з порошковим покриттям; решітка для приготування — хромована.
- Призначення: для використання на твердому паливі — вугілля
Комплектація
- решітка для смаження хромована — 1 шт.;
- решітка для смаження оцинкована — 1 шт.;
- колеса — 2 шт.;
- полиці — 2 шт.
Гарантійний термін: 3 місяці
Країна реєстрації бренда: Україна
Вага в упаковці: 7,08 кг.
Розміри упакування: 59*59*24 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Форма | Кругла |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 560 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
| Розміри упаковки | 59*59*24 див. |
| Вага в упаковці | 7,08 кг |
| Конструкція | Кругла |
| Покриття ніжок | хромовані з порошковим покриттям |
| Решітка для смаження оцинкована (шт) | 1 |
| Решітка для смаження хромована (шт) | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




