
Підставка для садової парасольки квадратна, 12 л, сіра
585 ₴
- В наявності
- Код: 5905197977935
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Prosperplast (Польща)
- Тип: підставка
- Колір: сірий
- Форма: квадратний
- Матеріал підставки: пластик
- Об'єм: 12 л
- Розміри: 39*39*13 см
- Вага: 0,74 кг
- Для парасольок Ø труби: 20-26 мм
- Упаковка: п/е
- Розмір упаковки (Ш*В*Г): 39*13*39 см
- Гарантія: 14 к. д.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 740 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Тип товару | Підставки для парасольок |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (см) | 39*13*39 |
| Форма | Квадратна |
| Гарантійний термін, днів | 14 |
| Розміри, див. | 39*39*13 |
| Для парасольок Ø труби, мм | 20-26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴
