Характеристики:
- Бренд: NeRest® (Україна)
- Тип: складаний стілець
- Макс. навантаження (кг): 80
- Каркас: тонована сталь
- Cидіння: оксфорд 600D + ПВХ
- Колір: хакі
- Ширина стільця: 40 см.
- Довжина стільця: 33 см.
- Висота до сидіння: 30 см.
- Розміри сидіння (ширина*глибина): 28*29 см.
- Розміри в складеному вигляді: 50*49*6 см.
- Діаметр перерізу каркаса: 25 мм, з полімерним напиленням, 1 мм.
- Вага: 1.8 кг.
- Паковання: п/е пакет
- Розмір паковання (Ш*В*Г): 50*5*49 см.
- Гарантія: 6 місяців
- Швидко складається/розкладається.
Міцна тканина слугуватиме довго, каркас виготовлений зі сталевої труби, що гарантує міцність конструкції. Ніжки стільця не в'яжуть у ґрунті. Легко поміщається в рюкзак або сумку.
Ідеальний для тих, хто не має можливості взяти із собою більш громіздкі меблі. Крім використання на природі, можна використовувати як додаткові гостьові меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | ПВХ + террілен |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 330 мм |
| Висота сидіння стільця | 300 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 50*5*49 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Макс. навантаження | 80 кг. |
| Тип туристичної меблів | Складаний стілець |
| Діаметр перетину каркаса, мм | 25*1 |
| Розміри в складеному вигляді (см) | 50*49*6 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина), див. | 28*29 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



