Верстат малогабаритний деревообробний моделі МДС-1-05, призначений для оброблення деревини на операціях пиляння та фугування (строганія).
Сфера застосування: побутові умови — у закритих приміщеннях або під навісом, крім житлових приміщень.
Верстат призначений для роботи в таких умовах:
- температура навколишнього повітря — від +5 до +40 °C;
- відносна вологість навколишнього повітря — не більш ніж 80% за температури 20 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ольса |
| Країна виробник | Білорусь |
| Споживана потужність | 2.9 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 460 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготівлі | 5000 мм |
| Ширина заготовки | 250 мм |
| Товщина заготовки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | П/е |
| Комплектація | Комплект інструменту та приладдя: 1 шт, Верстат малогабаритний деревопереробний: 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Білорусь |
| Особливості | З затискачем |
| Гарантія (років) | 2 |
| Країна-виробник товару | Білорусь |
| Серія | МДС 1-05 |
| Призначення | дерево |
| Максимальна вага заготовки (кг) | 50 |
| Товщина струганого матеріалу (мм) | 50 |
| Найбільша глибина стругання за один прохід (мм) | 4 |
| Найбільша товщина для розпилювання (мм) | 70 |
| Найбільша ширина струганого матеріалу (мм) | 235 |
| Номінальна питома потужність верстата не більш ніж (кВт) | 2,9 |
| Вага верстата без комплекту інструмента та приладдя (кг) | 48 |
| Все в пакованні (кг) | 68 |
| Потужність холостого ходу двигуна не більш ніж (кВт) | 0,88 |
| Номінальна потужність двигуна (кВт) | 2,2 |
| Кількість двигунів (шт.) | 1 |
| Найменша довжина заготовки (мм) | 200 |
| ККД ремінного приводу (кВт) | 0,9 |
| Режим роботи електродвигуна | S6-40% (пензель) |
| Функції | Розпилювання, функціонування |
| Діаметр пили (мм) | 250 |
| Швидкість обертання диска/барабана (об/хв) | 1 - 5000±500 |
| Розмір робочої зони (ДхШ) (мм) | 390х290 |
| Глибина стругання (мм) | 4 |
| Діаметр свердління (мм) | 10-12 |
| Номінальна потужність на валу інструмента (Вт) | 1980 |
| Кількість пил | 1 шт. |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр пиляльного диска (мм) | 250 |
| Вага верстата з комплектом інструмента та приладдя (кг) | 66 |
| Потужність двигуна подавання | 22 кВт |
| Максимальна ширина стругання (мм) | 250 |
| Розмір в упаковці (ШхГхВ) (см) | 44х86х35 |
| Довжина різу | Залежить від довжини дошки для розпилювання |
| Найбільша товщина матеріалу для розпилювання (мм) | 70 |
| Число обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴










