Тент портативний TE-190 — чудове рішення для шанувальників комфорту незалежно від умов перебування. Головними особливостями товару є широкий функціонал, якість і мобільність конструкції.
Тент портативний TE-190 чудово підійде для розміщення портативних туалетів, переносних душів, використання як гардеробний.
Завдяки якісному матеріалу — поліестер 190Т — тент захистить від вітру, дощу, негоди та стане в пригоді в польових умовах (на кемпінгу). Конструкція передбачає вентиляцію намету, забезпечену верхніми отворами.
Всередині тенту є спеціальна кишенька, у яку можна покласти дрібні речі або ґаджети. Легкість встановлення та компактність виробу забезпечують зручне транспортування та зберігання намету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Нове |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 1.2 см |
| Довжина | 1.2 см |
| Вага | |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Комплектація | кілочки (4 шт.) та мотузка для фіксації до поверхні |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Форма | Нестандартна |
| Висота | 190 |
| Висота, див. | 190 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Матеріал дна | Полиэстер |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Штормові відтяжки, Проклеєні шви |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Довжина в упаковці | 60 см |
| Ширина в упаковці | 60 см |
| Кількість входів | 1 |
| Вага з упаковкою | 3 кг |
| Сезон | Демисезон |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В) | 60*60*5 см |
| Вікова вентиляція | 2 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Каркас намету/тенту | Внутрішній |
| Розмір виробу (Ш*Г*В) | 120*120*190 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴









