
Стілець гігієнічний для душу ТЕ-74, пластиковий, білий, 74 см
3 060 ₴
- В наявності
- Код: 4000810120703
Стілець гігієнічний для душу ТЕ-74 вирізняється легкістю монтажу, зручною формою та функціональністю.
Товар виготовлений із якісного матеріалу — поліетилену високої щільності (HDPE), що забезпечує його надійність і довговічність, а також можливість витримати навантаження до 150 кг. Також матеріал не піддається впливу вологи та води, що запобігає корозії.
Крім прямого призначення — для душу, виріб також слугуватиме як зручний стаціонарний стілець. Гумові насадки на кінцях ніжок забезпечують фіксацію та стійкість стільця на поверхні.
Завдяки передбаченій конструкцією ємності для відходів, виріб можна використовувати як туалет для людей, які потребують цього.
Практичність стільця забезпечується варіативністю монтажу — ручки та спинка під'єднуються опціонально, з огляду на потреби користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип санітарного пристосування | Універсальне крісло-туалет |
| Тип туалетного крісла | На чотирьох ніжках |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип підлокітників | Знімні |
| Наявність спинки | Так |
| Відкидна кришка | Ні |
| Знімна кришка-сидіння | Так |
| Антирозбризкувач | Ні |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Матеріал виготовлення стульчака | Пластик |
| Дренажні отвори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина у складеному стані | 55 см |
| Максимальна висота | 74 см |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Висота спинки | 32 см |
| Ширина між поручнями | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Комплектація | місткість для відходів |
| Матеріал | Пластик HDPE |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вага | 4.5 г |
| Ширина | 60 |
| Стан | Нове |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Висота сидіння | 42 |
| Глибина сидіння | 50 |
| Вага з упаковкою | 4,6 кг |
| Розмір в упаковці (Ш*Г*В) | 55*50*20 см |
| Розмір виробу (Ш*Г*В) | 60*50*74 см |
| Знімна кришка-сидень | Да |
| дренажні отвори | Немає |
| Матеріал виготовлення стільчика | Пластик |
| Ширина в складеному стані | 55 см |
- Ціна: 3 060 ₴





