Зручний та компактний ізотермічний контейнер IGLOO® Latitude 30 у практичному сіро-синьому кольорі виконаний з типів пластику стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів за умови використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser Technology™ — дно контейнера володіє особливою формою, що імітує ніжки, завдяки чому виключається контакт з нагрітими поверхнями і здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дозволяє зберігати температуру всередині камери довше.
Передбачена конструкцією велика вертикальна ручка зручна при транспортуванні, а два підстаканники на зовнішньому боці кришки дозволяють використовувати її, як міністолик.
Розмір термобокса IGLOO® Latitude 30 вміщує всередині пляшки об'ємом 2 літра у вертикальному положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Колір | Синій |
| Тип | Термобокси |
| Стан | Новий |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Особливості | • потужна термоізоляція з піноматеріалів • ударостійкий корпус • вміщує вищі пляшки до 2 л. • ідеальна висота для зручного використання • дві підсклянники в зовнішній конструкції кришки • зручна ручка для транспортування боксу, • наявність внутрішнього фіксатора закритого положення в кришці • вміщує вищі пляшки до 2 л. • вдосконалений дизайн і ефективність охолодження • піна THERMECOOLTM — екологічна ізоляція вашого контейнера |
| Обсяг | 28 |
| Розмір упаковки | 47*39*45 см |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
| Ширина | 26.5 |
| Висота | 43 |
| Серія | LATITUDE |
| Глибина | 45 |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Колір корпусу | сіро-синій |
| Загальний обсяг | 30 |
| Корисний об'єм | 28 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 45*26,5*43 см |
| Розмір внутрішній (Д*Ш*В) | 38,5*23*36 см |
- Ціна: 4 800 ₴








