Ізотермічний контейнер IGLOO® Latitude 52 оптимального розміру в практичному сіро-синьому кольорі виготовлений із типів пластику, стійких до пошкоджень і підвищеного навантаження, вразить своєю якістю й довговічністю.
Ізоляція корпусу Ultratherm® забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 3 днів під час використання акумуляторів холоду/тепла.
Cool Riser TechnologyTM — дно контейнера має особливу форму, що імітує ніжки, завдяки чому унеможливлюється контакт із нагрітими поверхнями та здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дає змогу зберігати температуру всередині камери довше.
Зручні поворотні ручки для легкого навантаження та вивантаження з транспортного засобу з функцією петлі під час транспортування.
Додаткова функціональність ізотермічного контейнера IGLOO® Latitude 52 забезпечується чотирма підсклянниками опціонального розміру на зовнішній стороні кришки, що дають змогу використовувати її як міністолицю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Термобокси |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,2 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Особливості | • потужна термоізоляція з піноматеріалів • ударостійкий корпус • зручні поворотні ручки з функцією петлі • чотири підсклянники в зовнішній конструкції кришки • наявність фіксатора закритого положення в кришці, • технологія Cool Riser® — вдосконалений дизайн і ефективність охолодження • піна THERMECOOLTM — екологічна ізоляція вашого контейнера |
| Обсяг | 49 |
| Розмір упаковки | 65*39*39 см |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Ширина | 36.5 |
| Висота | 37 |
| Серія | LATITUDE |
| Глибина | 63 |
| Збереження температурного режиму | до 3 діб (з акумуляторами холоду) |
| Колір корпусу | сіро-синій |
| Загальний обсяг | 52 |
| Корисний об'єм | 49 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 63*36,5*37 см |
| Розмір внутрішній (Д*Ш*В) | 53*32*30,5 см |
- Ціна: 6 300 ₴







