
Ізотермічний контейнер на колесах MAXCOLD LATITUDE 62 ROLLER, 56 л, сірий з синім
8 895 ₴
- В наявності
- Код: 0342233469668
Великий та функціональний ізотермічний контейнер на колесах IGLOO® MAXCOLD LATITUDE ROLLER, 56 л чудово підходить, якщо ви прямуєте до пляжу, лісу чи кемпінгу. Його міцні колеса забезпечують легке переміщення на більшості поверхонь, а фіксована телескопічна ручка дозволяє штовхати та везти бокс без особливих зусиль.
Подвійна ізоляція Ultratherm® корпусу і кришки забезпечує тривале збереження температури всередині боксу до 5 днів (із використанням акумуляторів холоду/тепла).
Cool Riser Technology™ — дно контейнера володіє особливою формою, що імітує ніжки, завдяки чому виключається контакт з нагрітими поверхнями і здійснюється вентиляція простору під контейнером, що дозволяє зберігати температуру всередині камери довше.
Система «Threaded Drainplug» передбачає пластиковий зливний клапан гвинтового типу для видалення рідини або конденсату з камери, що також стане корисним при митті контейнера.
Додаткова зручність користування та зберігання боксу на колесах IGLOO MAXCOLD LATITUDE 62 ROLLER, 56 л забезпечені литими бічними ручками та чотирма підстаканниками опціонального розміру на зовнішньому боці кришки, що дозволяють використовувати її, як міністолик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Тип | Термобокси |
| Стан | Новий |
| Час збереження температури | 100 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Упаковка | П/е |
| Матеріал | зовнішній ударостійкий пластик; внутрішній — екологічно безпечний пластик; між стінками — термоізоляційна піна |
| Особливості | • термоізоляція кришки та корпусу — піна PU • ударостійкий корпус • збільшені колеса забезпечують всюдихідність • фіксована телескопічна ручка дає змогу штовхати та везти бокс • литі бічні ручки для легкого зберігання контейнера, • чотири підсклянники в зовнішній конструкції кришки • зливний корок стійкий до протікання • Cool Riser Technology® — вдосконалений дизайн і ефективність охолодження • піна THERMECOOLTM — екологічна ізоляція вашого контейнера |
| Обсяг | 56 |
| Розмір упаковки | 50*50*55 см |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Ширина | 46.5 |
| Висота | 52 |
| Серія | MAXCOLD LATITUDE |
| Глибина | 48 |
| Збереження температурного режиму | до 5 діб (з акумуляторами холоду) |
| Колір корпусу | сірий із синім |
| Загальний обсяг | 62 |
| Корисний об'єм | 56 л |
| Розмір зовнішній (Д*Ш*В) | 48*46,5*52 см |
| Розмір внутрішній (Д*Ш*В) | 45*36*42 см |
- Ціна: 8 895 ₴







