
Надувне ліжко Інтекс Intex 64114 Двохспальне 152 х 203 х 30 см вбудований електронасос USB
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 64114
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Основні характеристики:
Кількість місць: 2 місний
Розміри:
Ширина 152 см
Довжина 203 см
Висота 30 см
Максимальне навантаження: 272 кг

Виробник: Intex
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувне ліжко
Серія:
Серія: Dura-Beam™ покращена
Тип серії: Comfort
Серія: комфорт
Колір сірий

Надійність конструкції: Fiber-Tech™; 1000 волокон
Фіксація конструкції: підтримка верхнього контуру, поздовжня, вертикально-балкова
Додатковий комфорт конструкції: Horizontal Support™
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.35 мм
Товщина покриття: 0.15 мм.
Комплектація:
Серія: Комфорт: Intex
Комплектація: Електронасос
Насос: надування, здування
Насос для накачування: вбудований електричний насос
Упаковка: повнокольорова коробка
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 1520 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні | |
| Виробник | Intex |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴






