
Горщик для рослин Prosperplast Ryfo Round - зелений, 1 л
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 5905197383712
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична кругла форма у поєднанні з грайливою рельєфною поверхнею роблять Горщик для рослин Prosperplast Ryfo Round, 1 л цікавим та елегантним водночас. Горизонтальні лінії, покладені в текстуру виробу, надають йому неординарний вигляд.
Завдяки приємному кольору хакі та скандинавському стилю Горщик для рослин Prosperplast Ryfo Round, 1 л розбавить монотонність будь-якого простору та разом із висадженою рослиною додасть особливого затишку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Встановлення | Балконна, Настільна, Підлогова |
| Форма | Кругла |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 108 мм |
| Діаметр | 126 мм |
| Об`єм | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • стильна зовнішня рельєфна структура поверхні • легко миється • для приміщень і двору |
| Розмір упаковки | 12х12х13 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Вага | 0.06 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴

