Всі товари бренда Tramp орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку та добре розуміє, що він хоче отримати від придбаного товару.
Товары Tramp вирізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та чудовим співвідношенням ціна-якість, що дає змогу їм часто ставати хітами продажів.
Компанія-виробник товарів під брендом TRAMP вже багато років створює намети, спираючись на досвід мандрівників.
Намет Tramp Camp 4 — ідеальний намет для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов.
Особливості:
- Один із двох тамбурів на додатковій дузі, з двома блискавками, досить місткий.
- У тамбурі туристичний намет Tramp Camp 4 можна розмістити рюкзаки, взуття та користуватися пальником під час негоди.
- Легке складання, завдяки системі кліпс: внутрішній намет кріпиться до дуг, над тамбуром у тент протягується додаткова дуга, потім за допомогою кілочків натягується тент.
- Можливе встановлення без розтяжок.
- Конструкція — обтічна "напівсфера", легка в установленні на будь-якій місцевості та невибаглива в експлуатації.
- Стійка завдяки додатковій зовнішній дузі тамбура.
- Два входи з двома тамбурами.
- З комфортом вміщує чотири людини.
- Тент — водонепроникний, стійкий до розтягування, з двома складаними вентиляційними вікнами.
- Оброблений складом для поглинання UF-променів і просоченням, що запобігає поширенню вогню.
- Обладнаний розтяжками з вплетенням світловідбивної нитки та проклеєними швами.
Внутрішній намет — 100% повітропроникний нейлон, два великі вентиляційні вікна, зручні, місткі кишені, підвісна кишеня-полиця під стелею з кріпленням для ліхтарика.
Входи D-подібні, на якісних двозамкових блискавках із можливістю відкривання в один дотик навіть із зайнятими руками.
Обидва входи продубльовані москітною сіткою.
Дно — водонепроникний поліестер, загнутий на краях вгору для більшої вологостійкості.
Каркас — нескладна конструкція з двох перехресних фібергласових дуг, з додатковою дугою для тамбура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 4 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Тамбур, Вогнетривке просочення, Захист від UV, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Оливковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Армований поліетилен |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | два входи |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Розміри упаковки | 22 x 56 x 21 см |
| Місткість | чотиримісні |
| Артикул | TLT-022.06-olive |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Модель | Camp 4 |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Розміри спального місця | 210 x 240 x 140 см |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм ст. |
| Розміри зовнішні | 390 x 250 x 140 см |
| Наявність тамбура | є |
| Внутрішній намет | полиэстер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 177 ₴

