Дитячий спортивний батут PROFI із захисною сіткою та діаметром 427 см - відмінне рішення для тих, хто шукає здоровий та активний спосіб проведення часу разом з дітьми. Стрибки на батуті допомагають зміцнювати м'язи, покращують кровообіг та розвивають вестибулярний апарат.
Батут оснащений міцною рамою із сталі з порошковим напиленням та полотном із високоміцного та еластичного поліпропілену, яке не втрачає своїх властивостей з часом. Батут оточений захисною сіткою, яка надійно захищає дітей від небажаних падінь, а м'який мат закриває раму та пружини.

Батут легко збирається та розбирається, а також може використовуватись як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Він витримує навантаження до 150 кг і має 80 пружини та 4 опор з формою W-образу.
Цей спортивний батут також оснащений металевими сходами, висота яких становить 150 см, а також дверцятами на блискавці.
Загалом, дитячий спортивний батут PROFI – чудовий вибір для тих, хто шукає здоровий та активний спосіб проведення часу разом із дітьми.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Діаметр батута - 427 см
- Пружини - 80 шт
- W-подібні металеві опори - 4шт.
- Захисна сітка
- Висота - 150 см
- Дверцята на блискавці
- Рама - сталь із порошковим напиленням
- Полотно - високоміцний та еластичний поліпропілен
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 427 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 16 402 ₴

