Розкладний стілець Breeze від Skif Outdoor має каркас із міцних, сталевих труб, діаметром 23 мм і обшитий щільною, зносостійкою тканиною Oxford. Для додаткового комфорту підлокітники оброблені пластинами з міцного пластику. Допустиме навантаження стільця — 110 кг. Модель Breeze легко скласти та розкласти, а в складеному вигляді займає мінімум місця в будинку або в багажнику. Вибираючи стілець Breeze від Skif Outdoor, ви отримуєте корисного супутника в подорожах. Його можна брати із собою на пляж, як шезлонг, на природу, на риболовлю або для дачі.
Характеристики:
- Габарити в розкладеному вигляді, ДхШхВ: 70х56х82;
- Габарити в складеному вигляді, ДхШхВ: 7х56х76;
- Вага: 2920 г;
- Матеріал: Сталь;
- Матеріал тканина: Oxford 600;
- Максимальне навантаження: 110 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 560 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 820 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.920 |
| Ширина крісла, см | 56 |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Колір каркасу | хром |
| Артикул | FS-TH04DBL |
| Модель | Breeze Dark Blue |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Глибина крісла, см | 75 |
| Ширина сидіння, см | 56 |
| Материал обивки | Oxford 600 |
| Висота крісла, см | 82 |
| Цвет обивки | Синій |
| Діаметр труб каркаса, мм | 23 |
| Ширина складеного крісла, см | 56 |
| Висота складеного крісла, см | 76 |
| Глибина складеного крісла, см | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




