Батут MS 2923-1 - ідеальна розвага для дітей та дорослих! З його діаметром 366 см і посиленими металевими опорами, ви отримаєте високу стійкість та безпеку. Ця модель поєднує в собі високу якість, надійність і безпеку, а також обладнана міцною металевою основою, здатною витримувати великі навантаження.

Для зручності використання, батут MS 2923-1 оснащений металевими сходами та дверцятами на блискавці, що дозволяє легко забиратися на батут. Також його легко збирати та розбирати, тому ви можете встановити його у своєму дворі всього за кілька хвилин.
Важливо, що дитячий батут MS 2923-1 обладнаний спеціальною захисною сіткою, яка забезпечить безпеку дитини під час гри. Вона вбереже дитину від падіння та стане ідеальним подарунком, який гарантовано доставить масу позитивних емоцій та вражень, а також зміцнить м'язи ніг.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 180 кг
- Діаметр батута – 366 см.
- Пружини – 72 шт
- W-подібні металеві опори – 6 прим.
- Захисна сітка
- Висота – 150 см
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 366 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 15 920 ₴

