Ідеальна розвага для дітей та дорослих – батут MS 2923-1! Його діаметр 305 см та посилені металеві опори забезпечують високу стійкість та безпеку. Модель відрізняється високою якістю, надійністю та безпекою, а також має міцну металеву основу, яка здатна витримувати великі навантаження.

Батут MS 2923-1 оснащений металевими сходами та дверцятами на блискавці, що полегшує його використання. Складання та розбирання займають всього кілька хвилин, тому ви зможете встановити його у своєму дворі дуже швидко.
Важливо, що дитячий батут MS 2923-1 обладнаний спеціальною захисною сіткою, яка забезпечить безпеку дитини під час гри. Вона вбереже дитину від падіння та стане ідеальним подарунком, який гарантовано доставить масу позитивних емоцій та вражень, а також зміцнить м'язи ніг.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Діаметр батута – 305 см.
- Пружини – 60шт
- W-подібні металеві опори – 3шт.
- Захисна сітка
- Висота – 180 см
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 305 см |
| Висота з сіткою | 180 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 13 967 ₴

