Дитячий спортивний батут PROFI із захисною сіткою та діаметром 244 см - це відмінний спосіб провести час з дітьми у здоровому та активному способі життя. Стрибки на батуті допомагають зміцнити м'язи, покращити кровообіг та розвинути вестибулярний апарат.
Батут оснащений міцною сталевою рамою з порошковим напиленням та полотном із високоміцного та еластичного поліпропілену, яке зберігає свої властивості з часом. Батут оточений захисною сіткою, яка надійно захищає дітей від падінь, а м'який матеріал закриває раму та пружини.

Складання та розбирання батута дуже прості, а також він може використовуватися як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Він витримує навантаження до 100 кг, має 48 пружин та 3 опори у формі W-образу.
Дитячий спортивний батут PROFI також включає металеві сходи та дверцята на блискавці.
Загалом дитячий спортивний батут PROFI - відмінний вибір для тих, хто хоче проводити час з дітьми у здоровому та активному способі життя.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Діаметр батута – 244 см.
- Пружини – 48шт
- W-подібні металеві опори – 3шт.
- Захисна сітка
- Висота – 150 см
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 244 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 11 327 ₴




