Батут із захисною сіткою - це джерело яскравих вражень, покращення здоров'я та підняття настрою, створене спеціально для дітей малого віку. Завдяки своїм компактним розмірам батут можна використовувати як на відкритому повітрі, так і всередині приміщення, а в комплект також входять сходи.
Стрибки на батуті допомагають зберегти здоров'я, працездатність, доставляють радість та задоволення, та сприяють гармонійному розвитку дитини, не перевантажуючи її виснажливими тренуваннями. Цей вид занять ідеально розвиває спритність, силу, витривалість, почуття рівноваги, концентрацію, реакцію та зміцнює опорно-рухову систему.

Батут із захисною сіткою - це акробатичний спортивний снаряд, що є пружинною сіткою, натягнутою на раму і укріпленою на стійках, який можна використовувати як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі. Мат батута дозволяє стрибати високо, відштовхуючись від нього, і для виготовлення використовується тканина, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання, яка не линяє і призначена для високих навантажень.
Для зручності дітей зона стрибків м'якша завдяки використанню м'якших пружин чи амортизаторів. Батут із захисною сіткою постачається в комплекті із захисною сіткою, яка забезпечує безпеку під час занять та запобігає травмам. Батут також легко складається та розкладається, займає невелику кількість місця у складеному вигляді та може використовуватись у будь-яких місцях, таких як дача, пікнік або просто в гості.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Діаметр батута – 244 см.
- Пружини – 48шт
- W-подібні металеві опори – 3шт.
- Захисна сітка
- Висота – 150 см
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 244 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 11 376 ₴

