Батут із захисною сіткою - це чудовий спосіб для дітей малого віку отримати яскраві враження, покращити своє здоров'я та настрій. Він компактний і може використовуватися як усередині приміщення, так і на свіжому повітрі. Комплект включає сходи для зручності підйому на батут.
Стрибки на батуті не тільки приносять радість та задоволення, але й допомагають зберегти здоров'я, працездатність, а також сприяють гармонійному розвитку дитини, не завдаючи шкоди її здоров'ю. Батут розвиває спритність, силу, витривалість, почуття рівноваги, концентрацію, реакцію та зміцнює опорно-рухову систему.

Батут із захисною сіткою - це спортивний снаряд, що складається із пружинної сітки, натягнутої на раму та укріпленої на стійках. Його матеріал стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання та витримує високі навантаження. Для безпеки дітей батут поставляється у комплекті із захисною сіткою, яка запобігає травмам. Він також легко складається і розкладається, займаючи мало місця, що дозволяє використовувати його в будь-яких місцях, наприклад, на дачі, пікніку або просто в гостях.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Діаметр батута – 183 см.
- Пружини – 36шт
- W-подібні металеві опори – 3шт.
- Захисна сітка
- Висота – 150 см
- Дверцята на блискавці
- Рама – сталь із порошковим напиленням
- Полотно – високоміцний та еластичний поліпропілен.
- Металеві сходи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bambi |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
- Ціна: 9 710 ₴

