Характеристики:
- Тип: кокон
- Сезон: зима
- Застібка: блискавка — ліва
- Матеріал: поліестер
- Температура: Min/Comf/Max — 0/+5/-
- Розміри: 230 х 85/55 см
- Вага: 1.7 кг
- Колір: зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Вага | 1700 г |
| Особливості спальника | Можливість стягування |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -15 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 85 см |
| Довжина | 225 см |
| Температурний режим | |
| Нижня температура комфорту | 0 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | кокон |
| Наповнювач | полиэстер |
| Розмір (") | 230 х 85/55 см |
| Зовнішній матеріал | поліестер 210T |
| Артикул | 929674 |
| Підходить для | дорослих |
| Додатково | капюшон, можливість зістібання двох спальників |
| Модель | TR 300/0C Dark Grey/Green Left |
| Гарантія, місія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура мінімальна | -15 °C |
| Ширина (згорнутий) | 25 см |
| Внутрішній матеріал | поліестер, котон |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | 0/+5/- |
| Температура максимальна | +5 °C |
| Діаметр (згорнутий) | 25 см |
| Молния | ліва |
| Температура комфорту | 0 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴









