Дитячий батут Intex 48259 має оригінальний дизайн, який є замком з чотирма вежами по кутах, в одній зі стінок є двері, через які діти можуть забиратися всередину. Виготовлений з високоякісного вінілу, цей батут може витримувати великі навантаження, удари та стрибки, дозволяючи кільком дітям стрибати і перекидатися в ньому одночасно. Для надування потрібно окремо купується насос.

Дитячий батут Intex 48259 відноситься до серії "Замок" та вироблений у Китаї. Рекомендується для дітей віком від 3 років, максимальна вага користувача – 55 кг. Батут має квадратну форму, захисна сітка розташована зовні, надувне дно.
Характеристики:
- Вікова група: Від 3 років
- Максимальна вага: 55 (кг)
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,3 мм
- Розташування захисної сітки: зовнішня
- Форма: Квадрат
- Дно батута: надувне
- Довжина: 1750.0 (мм)
- Ширина:1730.0 (мм)
- Висота: 1350.0 (мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Квадратна |
| Матеріал рами | Пластик |
| Висота із сіткою | 135 см |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Максимальне навантаження | 55.0 |
| Кількість опор | 1 (шт.) |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 237 ₴




