Відмінним вибором для Вашої дитини буде дитячий надувний батут Intex 48260 розміром 174х174х112 см. Він має м'яке надувне дно і високі стінки, що гарантує безпеку при грі і запобігає падінню малюка. Дитина буде активно та із задоволенням проводити час на цьому батуті весь день. Батут розрахований на максимальне навантаження до 54 кг та призначений для двох дітей віком від 3 до 6 років.

Характеристики батута Intex 48260:
- Розмір: 174х174х112 см;
- Розмір пакування: 45х40х15 см;
- Вага: 8,5 кг;
- У комплект не входить насос. Рекомендується додатково придбати насос Intex 68612;
- У комплекті є самоклейка ремкомплект.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Виробник | Intex |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Батут |
| Максимальне навантаження | 54.0 |
| Конструкція | Квадратна |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Пластик |
| Висота із сіткою | 112 см |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Кількість опор | 1 (шт.) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴


