PROFI KIDS дитячий беговел – ідеальний дитячий ігровий інструмент, який допоможе вашій дитині розвинути координацію та баланс. Цей беговел виготовлений із високоякісних матеріалів, забезпечуючи міцність та довговічність.
Безпека вашої дитини – наш пріоритет, тому PROFI KIDS беговел має стійку конструкцію та надійні колеса з гумовим покриттям. Для максимального комфорту під час гри, беговел оснащений кермом з м'якими ручками та комфортабельним сидінням.

Стильний дизайн цього легкого та компактного беговела порадує і дітей та їхніх батьків. PROFI KIDS беговел не тільки допоможе вашій дитині розвиватися, але й принесе багато радості та задоволення.
Не пропустіть можливість подарувати вашій дитині незабутні моменти веселощів та ігри - замовляйте PROFI KIDS дитячий біговел прямо зараз!
Характеристики:
- Розмір колеса: 12 дюймів;
- Рама / вилка: магній;
- Кермо: фарбована сталь, висота 50 см;
- Кермові накладки: прогумовані гріпси;
- Сидіння: кожзам поліпшеного типу, висота min = 31 см., Max = 42 см;
- Подсідельний штир: фарбований, регулюється по висоті, затиск: ексцентрик;
- Колесо: гума, надувне, 12х1,75;
- Обода: магній;
- Колісні втулки: сталь, вісь з підшипниками;
- Довжина / ширина: 86 см / 43 см;
- Дод. комплектація: накладка на кермі;
- Вага: 3,2 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi Max |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 86 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 709 ₴

