PROFI KIDS дитячий беговел - чудовий ігровий інструмент для розвитку координації та балансу вашої дитини. Виготовлений із якісних матеріалів, цей беговел забезпечує міцність та довговічність.
Команда дизайнерів доклала особливих зусиль до забезпечення безпеки, тому PROFI KIDS беговел має стійку конструкцію та надійні колеса з гумовим покриттям. Крім того, беговел оснащений м'якими ручками та комфортабельним сидінням, щоб забезпечити максимальний комфорт під час гри.

Стильний та компактний дизайн цього беговела порадує не лише дітей, а й їхніх батьків. PROFI KIDS беговел допоможе вашій дитині не тільки розвиватися, а й отримувати багато радості та задоволення.
Не проґавте можливість подарувати своїй дитині незабутні моменти веселощів та гри - замовляйте PROFI KIDS дитячий біговел вже сьогодні!
Характеристики:
- Розмір колеса: 12 дюймів;
- Рама/вилка: магній;
- Кермо: пофарбована сталь, висота 54 см max = 60 см;
- Рульові накладки: прогумовані грипси;
- Сидіння: шкірзам покращеного типу, висота min=31 см., Max=41 см;
- Підсідельний штир: пофарбований, регулюється по висоті, затискач: ексцентрик;
- Колесо: EVA;
- Обода: магній;
- Колісні втулки: сталь, вісь із підшипниками;
- Довжина / ширина: 86 см / 42 см;
- Дод. комплектація: накладка на кермі;
- Вага: 2,5 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi Max |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 54 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 430 ₴

