PROFI KIDS - чудовий ігровий інструмент для дітей, який сприяє розвитку координації та балансу. Виготовлений із якісних матеріалів, він гарантує міцність та довговічність.
Завдяки стійкій конструкції та надійним колесам із гумовим покриттям, дитина може безпечно кататися на біговелі. Комфортне сидіння та м'які ручки на кермі забезпечують максимальний комфорт під час гри.

Цей дитячий біговел легкий та компактний, тому його можна легко переміщати. Стильний дизайн робить його привабливим як для дітей, так і для батьків.
PROFI KIDS допомагає розвивати навички дітей та приносить багато задоволення та радості. Не пропустіть можливість замовити його зараз і подарувати вашій дитині незабутні моменти гри та веселощів!
Характеристики:
- Розмір колеса: 12 дюймів;
- Рама: Магній;
- Вилка: Полегшена сталь;
- Кермо: Пофарбована сталь. Висота min = 53 см., Max = 61 см.;
- Рульові накладки: Прогумовані грипси;
- Сидіння: Кожзам покращеного типу, висота min=35 см., max=45 см.;
- Підсідельний штир: Пофарбований, регулюється по висоті, затискач: ексцентрик;
- Колесо: Гума, надувна, JIA WANG, 12х2, 50;
- Обода: Магній;
- Колісні втулки: Сталь, вісь із підшипниками;
- Довжина/ширина: 87 см./44 см.;
- Вага: 3,3 кг;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi Max |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 87 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 137 ₴

