Основний напрям діяльності компанії ТОВ «Time Eco» — продажу товарів для кемпінгу, саду, дачі, активного та пляжного відпочинку.
Компанія — першопрохідець на ринку України в сегменті продукції товарів для відпочинку.
Чудова якість і приваблива ціна товарів Time Eco дають змогу компанії урізноманітнити випуск своєї продукції.
Стіл складаний ТЕ-1808 українського виробника Time Eco — розкладний стіл, який ідеально підійде для використання на будь-якому пікніку, на дачі.
Стійка конструкція столу здатна витримувати навантаження до 200 кг.
Заокруглені кути зменшать ймовірність випадкових травм, що дуже важливо, коли з вами відпочивають маленькі дітки.
Характеристики:
- Стіл Time EcoТЕ-1808 має зручну ручку для транспортування.
- Поверхня стола виготовлена з пластику HDPE і не схильна до деформації та механічних пошкоджень.
- Чищення та догляд: миється м'якою тканиною та мийним засобом, що не містить абразивних матеріалів.
- Регулярний догляд не потрібний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип | складной |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Розміри | 122 х 60 х 74 см |
| Артикул | 4820211100179 |
| Модель | ТЕ-1808 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал конструкції | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056 ₴



