Крісло Brain Big Boy має збільшену ширину посадкового місця для зручного розміщення великого користувача. Верх виконаний з міцного та практичного матеріалу Oxford 600D з м'якими вставками з приємного на дотик флісу.
Підголівник обладнаний блискавкою, що дає змогу витягувати наповнювач і робити суцільну рівну поверхню. Каркас являє собою міцну конструкцію зі сталі, покритої зносостійкою емаллю, що запобігає утворенню корозії.
Регульована спинка має велику кількість положень, аж до горизонтального, що дасть змогу використовувати крісло як невелику розкладачку. З огляду на те, що виріб призначений для застосування на вулиці, де якість покриття може бути різним, його ніжки мають регулювання за висотою й обладнані широкими лапами для більшої стійкості.
Крісло Brain Big Boy рекомендоване насамперед для прихильників коропової риболовлі або для тих, хто віддає перевагу комфорту відпочивати на природі.
Характеристики:
- широке посадкове місце для великих користувачів;
- м'яке сидіння з флісовими вставками;
- каркас зі сталі з емальованим покриттям;
- основний матеріал Oxford 600D;
- багатопозиційне кріплення для регулювання нахилу спинки;
- регульовані ніжки;
- широкі шарнірні лапи;
- можливість вилучення підголівника;
- компактні розміри в складеному вигляді 68х20х70 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Ширина стільця | 720 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.4 |
| Ширина крісла, см | 72 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Колір каркасу | Чорний |
| Виробник | Brain fishing |
| Артикул | 1854.41.56 |
| Гарантія, місія | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина сидіння, см | 72 |
| Материал обивки | фліс |
| Цвет обивки | Хакі |
| Мoдель | Big Boy HYC006-UA |
- Ціна: 5 654 ₴




