Дитячий біговел PROFI KIDS - це відмінний ігровий інструмент, що сприяє розвитку координації та балансу у дітей, виготовлений із високоякісних матеріалів для забезпечення міцності та довговічності.
Конструкція біговела стабільна, а колеса з гумовим покриттям надійні, що робить катання на ньому безпечним для дітей. Комфортабельне сидіння та м'які ручки на кермі забезпечують максимальний комфорт під час гри.

Завдяки легкому та компактному дизайну, цей дитячий біговел легко переміщається з місця на місце, а його стильний дизайн буде до смаку як дітям, так і їхнім батькам.
PROFI KIDS допомагає розвивати навички дітей та приносить багато радості та задоволення. Не упускайте можливість замовити його прямо зараз і подарувати своїй дитині незабутні моменти веселощів та ігор!
Характеристики:
- Розмір колеса: 12 дюймів;
- Рама/вилка: Полегшена сталь;
- Кермо: Пофарбована сталь. Висота min = 54 см, max = 60 см;
- Рульові накладки: Прогумовані грипси;
- Сидіння: Кожзам покращеного типу, висота min=29 см., max=40 см;
- Підсідельний штир: Пофарбований, регулюється по висоті, затискач: болт;
- Колесо: EVA;
- Обід: Пластмаса;
- Колісні втулки: Сталь, вісь із підшипниками;
- Довжина/ширина: 88 см/43 см;
- Дод. комплектація: Підніжка, накладка на кермі;
- Вага: 3,55 кг;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi Max |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 3.55 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 672 ₴

