Цей мотоцикл-толокар - прекрасний засіб активного пересування, який допоможе дитині розвивати свої фізичні здібності. Ця яскрава та цікава іграшка відмінно підходить для гри як вдома, так і на вулиці.
Завдяки широким колесам, мотоцикл-толокар стоїть стійко і не перекидається під час руху. Для зручного перенесення він оснащений спеціальною ручкою.

Ця іграшка підходить для дітей віком від 2 до 5 років і допоможе розвивати їх уяву та фізичні навички. Крім того, мотоцикл-толокар має оригінальний дизайн і може видавати світлові та звукові ефекти, що додає грі більше різноманітності та інтерактивності.
Характеристики:
- Вік: 2+
- Діаметр коліс: 9 дюймів.
- Матеріал: пластик
- Живлення: 2 батарейки типу АА (не входять в комплект)
- Висота до сидіння: 32 см.
- Розмір: 70 - 35 - 50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 50 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴

