Для новачків у використанні самокатів рекомендується вибрати самокат iTrike BB 3-047-GR, який оснащений трьома колесами для збільшення стійкості та підтримки рівноваги. Цей самокат також має привабливий дизайн, високу якість, надійність і доступну ціну, що робить його ідеальним вибором.

Його конструкція зручна та практична, а висота керма може бути легко відрегульована залежно від зростання дитини.
Завдяки невеликим розмірам, цей самокат може легко братися з собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від їзди на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється - 52-66 см
- Підніжка: 35/30х10 см
- Максимальне навантаження: 20 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 66 см |
| Особливості | Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴

