Багатофункціональна саперська лопатка має 2 насадки:
- Лопата
- Кирка

Саперська міні лопатка H-138 – чудова складна модель. Така корисна річ стане в нагоді і туристу, і автомобілісту – хто знає, куди закинуть доля та жага до пригод?
Скромні розміри у складеному стані дозволяють «подорожувати» як у багажнику автомобіля, так і в рюкзаку або на спорядженні туриста. Нейлоновий мішечок – щоб не забруднити багажник авто – входить у комплект.
Міцний клинок виготовлений із високовуглецевої нержавіючої сталі. Він легко розкривається та надійно фіксується в цьому положенні. Рукоятка лопати має прогумоване покриття, так що не ковзатиме в руці.
Розміри в розкладеному стані:
Довжина – 40 см
Ширина – 10 см
Висота – 5 см
Розміри у складеному стані:
Довжина – 17 см
Ширина – 10 см
Висота – 6 см
Вага - 350 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | H-POINT |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 40 см |
| Загальна вага | 350 г |
| Додаткові можливості | Пила, Відкривачка, Обценьки, Сокира, Кірка |
| Стан | Новий |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 13 см |
| Ширина робочої частини | 10 см |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Рукоятка | |
| Тип рукоятки | Знімна |
| Довжина рукоятки | 27 см |
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Вага лопати | |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 348 ₴




