Кемпінгова розкладачка BestWay 68065
Збираючись провести кілька вихідних днів замістом, варто взяти із собою на дачу розкладне ліжко, іншими словами, розкладачку Bestway 68065, яка легко складається і швидко розкладається. Отже, запасне спальне місце буде завжди під рукою, адже Bestway розкладачка 68065 має зручний каркас, який просто скласти для транспортування або зберігання. Завдяки високоякісному алюмінієвому профілю Bestway розкладачка 68065 важить дуже мало, але, проте, розкладачка може витримати сплячу людину достатньо великої ваги, цей факт свідчить про її неймовірну міцність. Одним із плюсів моделі Bestway розкладачка 68065 є зручний чохол, завдяки якому переносити розкладачку дуже просто. Ця модель дуже комфортна, і ви будете раді прилягти або поспати на ній на свіжому повітрі.
Особливості розкладачки:
- рама з високоміцного алюмінію;
- надійна конструкція;
- витримує велику вагу;
- ідеальний вибір для кемпінгу, походів і дачі;
- легка вага та невеликий розмір у складеному вигляді
- Кемпінгові розкладачки BestWay 68065.
Характеристики кемпінгової розкладачки BestWay 68065:
- Розміри довжина-ширина: 190х64 см;
- Висота: 42 см;
- Вага навантаження: 122 кг;
- Вага: 6,5 кг;
- Розміри в складеному вигляді: 92х21х12 см.
- Матеріал каркаса: алюміній
Комплектація:
- одне ліжко-розкладачка 68065,
- один чохол для зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Максимально допустиме навантаження | 122 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 92 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 21 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 1 925 ₴


