Килимок самонадувний туристичний Bestway 68058
Самонадувний килимок Mondor Camp Mat Pavillo by Bestway зручний альтернатива застарілим пінкам і громіздким надувним матрацам і ліжкам. Самонадувний килимок поєднує в собі легкість, зручність транспортування, комфорт сну та чудові термоізоляційні властивості. Це робить його незамінним атрибутом піших походів!
Особливості:
- Під час відкривання клапана інтегрований наповнювач із піни з відкритими комірками наповнюється повітрям
- Просто розкачати килимок, і він готовий до використання
- Вбудовані теплової піни пропонує чудовий комфорт
- Легка вага, легко носити із собою
- Чохол для перенесення
Характеристики:
- Матеріал: 190T поліестер із накаткою ПВХ
- Наповнювач: піна з відкритими комірками
- Розмір: 180х50х2.5 см
- Вага: 0,9 кг.
* Колірний відтінок товару може відрізнятися від представленого на фотографії, зокрема це залежить і від параметрів монітора вашого комп'ютера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Надувний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴



