Рекомендується вибрати самокат SMART PRINT Орхідея для новачків у світі самокатів. Він оснащений трьома колесами, які забезпечують високу стабільність та допомагають тримати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість та доступну ціну, що робить його ідеальним вибором.

SMART PRINT Орхідея також має яскраве підсвічування коліс, яке надає додаткового інтересу та веселощів під час катання. Конструкція самокату зручна і практична, а висоту керма можна регулювати відповідно до зростання дитини.
Завдяки складній конструкції, SMART PRINT Орхідея легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс - 110 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Компактний, не займає багато місця
- Висота керма регулюється - 60-68 см
- Підсвічування коліс
- Розмір платформи: ширина 17 див, довжина 60 див.
- Максимальне навантаження: 60 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Особливості: складне кермо, підсвічування, турбіни, музика
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Квіти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴

