Якщо ви новачок у використанні самокатів, ми рекомендуємо вибрати самокат iTrike JR 3-058-I-WP12 з трьома колесами, які забезпечують збільшену стійкість та допомагають легко тримати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість, надійність та доступну ціну, що робить його ідеальним вибором.

Його конструкція зручна та практична, а висота керма може бути легко відрегульована залежно від зростання дитини.
Завдяки компактним розмірам, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 66-75 см.
- Підніжка: 26х13 см
- Максимальне навантаження 50 кг.
- Матеріал: метал, пластмаса
- Наявність сидіння: з сидінням
- Комплектація: кошик, ручка для батьків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Квіти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 667 ₴

