Якщо ви тільки починаєте знайомитися зі світом самокатів, ми рекомендуємо вибрати складний самокат iTrike JR 3-060-35-R з трьома колесами, які забезпечують високу стійкість та допомагають легко зберігати рівновагу. Крім того, цей самокат має привабливий дизайн, високу якість, надійність і доступну ціну, що робить його ідеальним вибором для початківців.

Самокат iTrike JR 3-060-35-R також оснащений яскравим підсвічуванням коліс, яке додає інтересу та веселощів під час катання. Його конструкція зручна та практична, а висота керма легко регулюється залежно від зростання дитини.
Завдяки складаній конструкції, цей самокат легко брати із собою у поїздки та подорожі. Він також може стати чудовим подарунком для дитини, яка отримає масу позитивних емоцій та вражень від катання на ньому.
Характеристики:
- Самокат має складну конструкцію
- Коліщатка - 3 шт., поліуретан
- Розмір передніх коліс – 120 мм
- Стійка та безпечна конструкція
- Висота керма регулюється – 67-79 см.
- Підсвічування коліс
- Підніжка: 29х13 см
- Матеріал: алюміній, пластмаса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Тварини |
- Ціна: 1 565 ₴

